Vackor v.e.
Vackor, a piszén pisze kölyökmackó kalandos története az iskolában kezdődik, ahol nem érzi jól magát. Az osztálytársai csak ritkán barátkoznak vele és szegény gyakran ügyetlenkedik az órákon.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, February 04 2026 10:00AM
Egy nap, mikor egyedül ücsörög a teremben, míg társai az udvaron fogócskáznak, kiszagolja, hogy a padtársa nagymamája vajas-mézes kiflit csomagolt az unokájának tízóraira. Vackor sajnos nem bír ellenállni a kísértésnek és fölfalja az uzsonnás dobozból az összes finomságot. A finom falatok után igazi dőzsölésbe kezd: mind egy szálig megeszi a társainak csomagolt szendvicseket, gyümölcsöket.
Mikor észbe kap már késő. Hogy hogyan oldódik meg a kis mackó sorsa, milyen izgalmas kalandokba keveredik, megtudhatjátok, ha megnézitek az Aranyszamár Színház előadását.
Kormos István verses meséi nyomán írta: Szántó Viktória
Tervező kivitelező: Nagy Kovács Géza, Szíjártó Éva
Zeneszerző: Bogárdi Aliz
Rendező: Sramó Gábor
Játsszák: Baranyai Anita és Érsek- Csanádi Gyöngyi
Ajánlott életkor: 3+
Balesetvédelmi okokból a jegyváltás mindenkinek (ölben ülő csecsemőnek is) szükséges.
Megértésüket köszönjük!
Our offer
Recommended for children ages 4 to 10 Hungarian-language discussion programme
Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0
Suggestions
Stars' recitals with piano Featuring: Michael Volle
Gioachino Rossini L'ITALIANA IN ALGERI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Giuseppe Verdi RIGOLETTO Opera in three acts, in Italian, with Hungarian English and Italian subtitles
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.


