Szemünk fénye
A Schwartz család a szülői házban próbál hű maradni a szülők emlékéhez – vagy épp túl lenni rajta. A görcsösen hagyománytisztelő nővér és három öccse, a pénzügyi zseni, az autista asztronómus és a laza filmes, felséggel-barátnővel kiegészülve, röhejesen szórakoztató bolondokházát alkot.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, February 16 2020 6:00PM
Szemünk fénye
Családtagjainkat nem válogathatjuk meg. Tetszik, nem tetszik, őket dobta a sors vagy a gondviselés. Ha rendetlenek? Ha nem szólnak hozzánk? Ha folyamatosan beszélnek? Ha buta libát ültetnek az asztalhoz? Ha állandóan dirigálnak? Akkor is ők a családunk. Ezért olyan vicces és kimerítő sokaknál minden családi ünnep. Éljük az életünket, ők is a magukét, aztán hirtelen együtt ülünk a leves fölött, és ott kellene folytatnunk, ahol legutóbb abbahagytuk.
A Schwartz család a szülői házban próbál hű maradni a szülők emlékéhez – vagy épp túl lenni rajta. A görcsösen hagyománytisztelő nővér és három öccse, a pénzügyi zseni, az autista asztronómus és a laza filmes, felséggel-barátnővel kiegészülve, röhejesen szórakoztató bolondokházát alkot. Mert kinek vaj van a fején, kinek csontváz a szekrényében... De hogy senki sem normális, az garantált.
Az előadás hossza: 1 óra 35 perc szünet nélkül
SZEREPLŐK:
Péter Kata................... Bonnie
Edvi Henrietta............. Kia
Szamosi Zsófia........... Norma
Nagy Dániel Viktor...... Gene
Dékány Barnabás....... Simon
Pataki Ferenc.............. Herbert
STÁB:
Író: Deborah Zoe Laufer
Fordító: Zöldi Gergely
Díszlet: Ondraschek Péter
Jelmez: Kiss Julcsi
Zene: Jávori Ferenc
Plakát: Csáfordi László
Rendezőasszisztens: Skrabán Judit
Rendező: Szabó Máté
Producer: Orlai Tibor
Our offer
Giuseppe Verdi MACBETH Opera in four acts, two parts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Marianna Venekei / Tennessee Williams / László Dés A STREETCAR NAMED DESIRE Dance-drama in two acts Ballet version of the play of the same title by Tennessee Williams
Suggestions
Based on Ádám Jenő's work by the same title HUNGARIAN CHRISTMAS Singspiel in two tableaux, in Hungarian
Wolfgang Amadeus Mozart Così fan tutte
Set in the Roman Empire around 74 BC, Spartacus was László Seregi's first true full-length ballet, which at one stroke…
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.













