Süsü, a sárkány
Csukás István - Bergendy István: Süsü, a sárkány
A Komáromi Jókai Színház vendégjátéka
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Saturday, May 23 2015 3:00PM
A színpadra kerülő mese Süsü első történetének előadása, mely tartalmazza az összes epizód dalait, slágereit, és igazi Bergendy slágerek is helyet kapnak. Az előadásban élő szereplők, óriásbábok és kisbábok játszanak, ez utóbbiak akár a "Muppet show"-ban, igazi bábshowt idéznek meg a kisebb és nagyobb nézők szeme elé. A bájos mese mélyén egy fontos és ma is erősen aktuális figyelmeztetés rejlik, hogy, aki nem olyan, mint én, hanem más, az nem biztos, hogy ellenséges, sőt, az sem biztos, hogy más, mint én. Ezt a fontos üzenetet már gyerekkorban érdemes elkezdeni megértetni.
Az előadás időtartama 1 óra 45 perc szünettel együtt.
Our offer
Diana Damrau, named Singer of the Year numerous times by leading international journals and competitions, was inspired to pursue an operatic career by Franco Zeffirelli’s 1983 film adaptation of La traviata.
This ballet's plot is inspired by The Corsair, a famous verse written in 1814 by Lord Byron, who towered over an entire generation of English Romantic poets.
Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Suggestions
Wolfgang Amadeus Mozart LE NOZZE DI FIGARO Comic opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Carl Orff CARMINA BURANA Scenic cantata in the original languages, with Hungarian, English, and same-language subtitles
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.














