Magyar Advent
A világvégén, az év legsötétebb napján, különös időutazásra indulunk: versek és dalok szárnyán repülünk a múltba; keresztül a magyar történelem elmúlt száz évének legsötétebb állomásain. Hiszünk az öröklétben, abban, hogy minden vég, valami újnak a kezdete.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. december 19. hétfő, 19:00
Hogy visszatekintésünk által, a jelenlévőkkel együtt élhetjük át az ádvent legmélyebb lényegét, s ezért estünk végére mindannyiunkban megszületik majd egy kis fény, közös jövőnket megvilágítani.
Pódium-előadás két részben.
Válogatás Sík Sándor, Dsida Jenő, Juhász Gyula, Ady Endre, Wass Albert, Márai Sándor, Csurka István írásaiból.
Valamint dalok a karácsonyról, hitről, háborúról, magányról, életről, szerelemről, halálról.
Csurka László, Jászai-díjas, Érdemes Művész, rendező, a Nemzeti Színház Örökös Tagja, és Sárdy Barbara énekes, dalszerző előadásában.
Hegedűs Zsuzsanna, református lelkész, énekművész, Mészáros Sunyó, író-újságíró, az Újszínház sajtófőnöke, Papp Gyula, zongorista-zeneszerző, az Újszínház zenei vezetője, Sárdy Zoltán, színművész, a Soproni Petőfi Színház tagja közreműködésével.
Ajánlatunk
Venekei Marianna / Tennessee Williams / Dés László A VÁGY VILLAMOSA Táncdráma két felvonásban
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Magyar legendára emlékezik a balettvilág 2014-ben hirtelen hunyt el Nagy Iván nemzetközi hírű balettművész, többszörös balettigazgató, aki visszavonulását követően állt újra hazája szolgálatába, és a Magyar Állami Operaház művészeti főtanácsadójaként dolgozott velünk.
Ajánló
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
Egy évszázaddal ezelőtt a világ először találkozott ezzel a figyelemre méltó színpadi opusszal – egy olyan művel, amely hamar a…
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!



