Program


KÖVEK
6

KÖVEK

KÖVEK című történet két kamaszról szól. Kamaszokról kamaszoknak. De mielőtt továbbírjuk az ismertetőt: MI JELENT EGYÁLTALÁN A KAMASZ SZÓ? Ki tudja? Komisz. Kamat. Tinédzser.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Tuesday, October 19 2021 2:00PM

Tom Lycos - Stefo Nantsou: KÖVEK
Fordító: Békési Pál

Shy tizenhárom éves, Yahoo pedig tizenöt. A suliból ismerik egymást. Unalomból (vagy nem, ki tudja), szeretethiányból (vagy nem, ki tudja), figyelemfelkeltésből (vagy nem, ki tudja), butaságból (vagy nem, ki tudja) betörnek egy raktárba, aztán kalandvágyból (vagy nem, ki tudja) megpróbálnak felgyújtani egy macskát - végül egyszerű csínytevésből (vagy nem, ki tudja) köveket dobálnak egy felüljáró tetejéről az alattuk elhaladó autókra. Tetteik nem maradnak következmények nélkül.

Kié a felelősség? Mennyiben vétkes a két fiatal? Hol a határ bűn és csínytevés között? Ki tudja?

Szereposztás
Shy boy.............. Varga Ádám
Yahoo................. Benkő-Kovács Gergő

Rendező: Gyevi-Bíró Eszter
Dramaturg: Eck Attila
 
Az előadás és az azt követő interaktív foglalkozás összesen 120 perc

Our offer


Prima donnas KLÁRA KOLONITS Festive gala concert with Hungarian and English surtitles

Pietro Mascagni MESSA DI GLORIA / CAVALLERIA RUSTICANA Concert performances with Hungarian, English, and same-language subtitles

A fun tour around the Eiffel Art Studios Please note that this programme is in in Hungarian and we don not provide any translations.

Suggestions


Recommended for children ages 4 to 10 Hungarian-language discussion programme

The Legend and the Virtuosos of the Future Symphonic concert

György Selmeczi / János Vajda Royal Highness / The Verdict World premiere

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.