Program


Harmóniában a zenével - Falusi Mariann koncert

Harmóniában a zenével - Falusi Mariann koncert

Harmóniában a zenével - Falusi Mariann koncertje

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Tuesday, May 08 2012 9:00PM

„Az ember kerüli a közhelyeket, de vannak rövid és találó megfogalmazások. Így én is vallom, hogy zene nélkül lehet élni, de nem érdemes. A zenét ”csak” szeretni kell. A zene a szó átvitt és valós értelmében is a harmóniát... jelenti. Ezt élem. Több hangszeren játszottam, az utóbbi években az éneklésé a főszerep. Kicsit fellengzősen mondhatnám, hogy jazz vagy klasszikus, népdal és világslágerek, az olvasási élmények ihlette koncertek, egyházi zene. A muzsikával kötöttem házasságot. A hangjegyek voltak a tanúk.” (Falusi Mariann)
Közreműködik Szirtes Edina „Mókus” és a Sárik Péter.

Koncert 21 órától.
Kapunyitás 20 órakor. Vacsorázási lehetőség folyamatosan.

Jegyárak:
Prémium: 2500 Ft, standard: 2000 Ft

Teltház esetén asztaltársaságok összeültetése előfordulhat. Megértésüket kérjük, amennyiben az Önök által kívánt méretű helyek már nem állnak rendelkezésre!

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a jegyvásárlás nem jelent automatikusan asztalfoglalást, amennyiben nem a helyszínen vagy az interneten váltják meg a jegyet. Ezért kérjük, az asztalfoglalást megerősíteni szíveskedjenek a fenti telefonszámon, vagy a foglalas@orfeumclub.hu e-mail címen.

Jegy- és asztalfoglalás: foglalas@orfeumclub.hu, tel: + 36 309 48 64 48. A lefoglalt helyeket a foglalástól számított 48 óráig tartjuk, ezért kérjük, hogy fenti jegyvásárlási lehetőségek egyikén a jegyeket megvásárolni szíveskedjenek. A foglalást a program előtt 48 órán belül a program kezdete előtt 24 óráig tartjuk, 24 órán belül pedig foglalni foglaltság függvényében lehet telefonon. Köszönjük megértésüket!

A műsorváltozás jogát fenntartjuk.

Our offer


A century ago, the world first encountered this remarkable opus, a work that soon became one of the cornerstones of twentieth-century musical innovation. Premiered in 1926, the singspiel is a milestone in Hungarian music history: its composer, Zoltán Kodály, fulfilled his aspiration to elevate Hungarian folk song of ancient origin to the same status as classical music, by virtue of its equivalent values, placing it on the stage of the nation’s Opera House.

Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pyotr Ilyich Tchaikovsky SWAN LAKE Classical ballet in three acts

Wayne Eagling – Tamás Solymosi / Pyotr Ilyich Tchaikovsky THE NUTCRACKER Fairy-tale ballet in two acts

Suggestions


Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – András Lukács – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois…

Carl Orff CARMINA BURANA Scenic cantata in the original languages, with Hungarian, English, and same-language subtitles

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.