Program


Csak egy tánc volt

Csak egy tánc volt

Csak egy tánc volt avagy volt egyszer egy táncdalfesztivál
koncert

Rendező: A Székesfehérvári Vörösmarty Színház előadása.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. december 27. péntek, 19:00

Slágerek. Fantasztikus előadók. A Stúdió 11… Izgalom. És egy ország esténként a képernyők előtt. Ez volt a táncdalfesztiválok felejthetetlen korszaka. Itt tűnt fel egy sármos fiatalember, aki egy szempillantás alatt tört be az akkori könnyűzene világába és a női szívekbe… Szécsi Pál.

Ezen az estén az ő legendás személyiségét és a táncdalfesztiválok világát idézzük fel. Sikerek, szerelmek, pályatársak… És akik visszarepítik önöket a 60-as, 70-es évekbe: Váradi Eszter Sára és Keller János.

Sztárvendégként pedig olyasvalakit köszönthetünk, akit szintén a korszak legünnepeltebb énekeseként ismerhettek meg, és aki kivételes hangjának és lenyűgöző személyiségének köszönhetően máig a közönség egyik legnagyobb kedvence: Koós János. Ám ő sem érkezik partner nélkül, vele tart egy csodás énekesnő, aki nem más, mint lánya: Koós Réka, a Madách Színház
művésznője.

Csak egy tánc volt…, Karolina..., Hol jár az eszem…, Kislány a zongoránál…
Mindez együtt, egy előadásban. A 12 fős Fesztivál Zenekart Ruff Tamás vezényli.

Ajánlatunk


Gioachino Rossini OLASZ NŐ ALGÍRBAN Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Ajánló


Venekei Marianna / Tennessee Williams / Dés László A VÁGY VILLAMOSA Táncdráma két felvonásban

Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban

Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!