A kis herceg
Aki ezzel a művel megismerkedik, legyen az felnőtt vagy gyermek, a szívébe zárja. Individualizált világunkban talán a színház egyik legfontosabb feladata az, hogy a magára maradt embernek, különösen ha az gyermek, megmutassa az utat a másik ember felé.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Saturday, August 27 2011 3:00PM
A kis herceg
A kis herceg: mese kicsiknek és nagyoknak.
Aki ezzel a művel megismerkedik, legyen az felnőtt vagy gyermek, a szívébe zárja. Individualizált világunkban talán a színház egyik legfontosabb feladata az, hogy a magára maradt embernek, különösen ha az gyermek, megmutassa az utat a másik ember felé.
A kis herceg története olyan "nem látható" dimenziók fontosságára hívja fel a figyelmet, mint például a szelídség, szépség, bizalom, hit, lelkiismeret, szeretet, melyek segítséget nyújtanak a magány leküzdésére. Míg a Kis herceg a gyermekeket vezeti a mesében számukra teljesen természetes módon, vagyis a Föld különböző állataival beszélget, egyik bolygóról a másikra vándorol, aközben a Pilóta a felnőttek szemüvegén át figyeli és éli meg a történteket.
Végül a két út találkozik egymással, így jön létre a katarzis gyermek és felnőtt számára egyaránt. Ez a csodálatos mű generációtól függetlenül szólít meg minden embert, akinek a lelke még nem zárult be teljesen.
Az előadás az Éditions Gallimard engedélyével, az SACD és a Hofra Kft. közvetítésével jött létre.
Our offer
Giuseppe Verdi MACBETH Opera in four acts, two parts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French, Greece and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Gioachino Rossini L'ITALIANA IN ALGERI Opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Suggestions
Die Entführung aus dem Serail (The Abduction from the Seraglio)
Eiffel Műhelyház / Eiffel Art StudiosSingspiel in two acts, in Hungarian, with Hungarian and English surtitles
Gaetano Donizetti MARIA STUARDA Opera in three acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
Warning! The basket time limit is about to expire!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.















