A doktor úr
Molnár Ferenc először A doktor úrral mutatkozott be, és elsöprő sikert aratott a Vígszínházban. Azóta Molnár és színházunk sorsa összefonódott, és mindmáig elválaszthatatlan. Írói világa, briliáns mondatai, sajátos humora utánozhatatlan karakterei, a nagyratörő ügyvéd és a megnyerő szélhámos képtelen helyzetei azonnal elnyerik a nézők tetszését.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. július 8. péntek, 16:00
Molnár Ferenc : A doktor úr
Molnár Ferenc először A doktor úrral mutatkozott be, és elsöprő sikert aratott a Vígszínházban. Azóta Molnár és színházunk sorsa összefonódott, és mindmáig elválaszthatatlan. Írói világa, briliáns mondatai, sajátos humora utánozhatatlan karakterei, a nagyratörő ügyvéd és a megnyerő szélhámos képtelen helyzetei azonnal elnyerik a nézők tetszését. A színház legendás háziszerzőjének remekművét újra műsorra tűzzük, Zsótér Sándor rendezésében.
Dr. Sárkány................................. Fesztbaum Béla
Puzsér........................................ Dino Benjamin e.h.
Csató.......................................... Szántó Balázs
Cseresnyés................................ Józan László
Bertalan...................................... Ertl Zsombor e.h.
Földrajztanár/ Első rendőr.......... Reider Péter e.h.
Igazgató/ Második rendőr........... Kurely László
Sárkányné.................................. Balázsovits Edit
Lenke......................................... Rudolf Szonja e.h.
Marosiné.................................... Hegyi Barbara
Szobalány.................................. Pálos Zsuzsa
Ügyelő: RÖTHLER BALÁZS, GÖRÖG ZOLTÁN
Súgó: KERTES ZSUZSA
A rendező munkatársa: SZLÁDEK KATA, SZEITL ZELMA
Díszlet AMBRUS MÁRIA
Jelmez: BENEDEK MARI
Dramaturg: UNGÁR JÚLIA
Rendező: ZSÓTÉR SÁNDOR
Ajánlatunk
A Magyar Állami Operaház művészei megszólaltatják a fuvola családba tartozó összes hangszert egy különleges műsor keretében, amely a barokktól egészen a kortárs zenéig terjed egy kis kikacsintással a jazz irányába is.
Príma Donnák MIKLÓSA ERIKA Ünnepi gálaest magyar és angol felirattal
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Ajánló
Hangszercsoportok játékos bemutatása – 4 éves kortól 10 éves korig ajánlott
Vidám Háry-túra a csarnok tereiben
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!











