Zerkovitz-Topolcsányi: Orfeum hercegnő
ORFEUM HERCEGNŐ - ORSZÁGOS PREMIER III.
Zenés operettkomédia két részben – pezsgő humor, pesti romantika, örök dallamok!
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. február 22. vasárnap, 15:00
Mi történik, ha egy legendás pesti primadonna, aki már rég maga mögött hagyta a rivaldafényt, váratlanul visszatér – és a főváros kifordul önmagából?
A válasz: ORFEUM HERCEGNŐ – a Mosoly Muzsika Produkció harmadik országos bemutatója.
Egy vadonatúj magyar operett, amely a Royal Orfeum csillogó világába repít vissza, ahol a szerelem illata keveredik a pezsgő buborékaival, és minden sarkon egy sláger leselkedik.
Alfonza, az egykori ünnepelt primadonna, a vidéki kúria csendes gazdaságában éli életét – egészen addig, míg a sors vissza nem sodorja a pesti éjszaka pezsgő, fényes forgatagába. És ha már ott van – meghódít férfiszíveket, felborít szerelmi viszonyokat, és útjára indít egy bűbájos fiatal szerelmet… És ha ez nem lenne elég, Zerkovitz Béla is megérkezik – ahogy csak ő tud: dalban, humorban, zsenialitásban.
Csendülnek a legismertebb Zerkovitz-slágerek – frissen, élőn, új köntösben:
Éjjel az omnibusz tetején • Mi muzsikus lelkek, mi bohém fiúk • Asszonykám, adj egy kis kimenőt • Los Angeles ( A csókos Pest ) • Kár itt minden dumáért – és még sok meglepetés!
SZEREPLŐK:
NAGY IBOLYA – Déryné-díjas operettprimadonna, a Dankó Rádió alapító műsorvezetője
CSENGERI ATTILA – eMeRTon-díjas színész, Az Operaház Fantomja címszereplője,
Valamint hármas szereposztásban: PACSKÓ DORKA – a Madách Színház művésze, musical és operett színésznő, szubrett/ UNGER VANDA – tüneményes színésznő, szubrett / BÉKÁNY CSENGE – opera- és operettszubrett.
KOVÁCS SZILÁRD – táncos-komikus, az Operettszínház és a Madách Színház vendégművésze
Történet: Topolcsányi Laura
Zene: Zerkovitz Béla örök dallamai
A Mosoly Muzsika Produkció harmadik országos bemutatója!
Társulatunk célja, hogy új magyar operettekkel írjuk tovább azt a történetet, amit Lehár, Kálmán és Zerkovitz elkezdtek.
Mert hisszük: az operett nem csak a múlt! A mosoly, a zene, és a könnyed elegancia nem megy ki a divatból.
SZLOGENÜNK:
ORFEUM HERCEGNŐ – a pesti éjszaka új csillaga.
Egy este – ami örökre megmarad.
Ajánlatunk
Bartók Béla A kékszakállú herceg vára Opera IC Audiofil sorozat
Bartók Béla két nagyhatású színpadi műve a férfi és nő közötti kapcsolatok dinamikáját, személyiségük mélyebb rétegeit vizsgálja olyan alkotók színre vitelében, akik mindketten a hagyomány és az újítás ötvözésével tárják fel a darabokban rejlő lehetőségeket a 21. század közönségének.
Ajánló
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar…
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Kodály Zoltán Székely fonó Életképek magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!





