Program


Téboly Thébában
5

Téboly Thébában

Szatírjáték Euripidész Bakkhánsnők c. tragédiája után a szövegkönyvet Lukianosz, Nonnosz és más görög költők szövegeinek felhasználásával.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2012. április 11. szerda, 19:30

Szeredás András: Téboly Thébában

Valaki megérkezik a városba. Előtte híre, mögötte hívei. Azért jön, hogy elismerjék korlátlan hatalmát: joga van a földre, a szülőhelye. Őt ezúttal Dionüszosznak hívják.

Másvalaki vonakodik ezt elismerni, mert övé az ész igazsága, övé a hatalom. Az ő neve itt Pentheusz.

És megbolydul a város, lázban ég, arcot vált, változást akar.
Van, aki rajong, van, aki leszámol, van, aki meglakol.
De ki írja ezt a forgatókönyvet? Ki forgatja meg ezt a világot?

Ajánlatunk


Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal

Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.

Ajánló


Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois…

Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!