Program


Szereted-e még? Szécsi Pál dalai, előadja: Gyergely Róbert

Szereted-e még? Szécsi Pál dalai, előadja: Gyergely Róbert

A nagysikerű zenés darab, melyet Pozsgai Zsolt irt és rendezett, bejárta az országot és maradandó élményt szerzett mindazoknak, akik mind a mai napig szeretik Szécsi Pált és dalait!  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2013. december 15. vasárnap, 16:00

Gergely Róbert, aki a fiatalon elhunyt énekest alakítja ebben a darabban, több mit 120-szor énekelte el a tragikus sorsú énekes mára már örökzölddé vált dalait!

Az előadásban ismét felcsendülnek a nagy slágerek: Csak egy tánc volt, Violák, Távollét, Én édes Katinkám... Miközben sok személyes visszaemlékezés, dokumentum, filmbejátszás és egyéb más érdekesség látható, hallható. Azok számára csemege ez a pódium-előadás, akik szívesen nosztalgiáznak majd a közel másfél órás előadáson, és szeretettel gondolnak vissza Gergely Róberttel SZÉCSI PÁLRA, PALIKÁRA!

Ajánlatunk


Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Georges Bizet CARMEN Opera négy felvonásban, francia nyelven, magyar, angol és francia felirattal

Ránki György Pomádé király új ruhája

Ajánló


Wolfgang Amadeus Mozart PARÁZSFUVOLÁCSKA Mese-dal-játék két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal

A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.

Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!