Program


Psycho - Hogyan lesz valaki időmilliomos?

Psycho - Hogyan lesz valaki időmilliomos?

Meghívott előadónk, Limpár Imre, tanácsadó szakpszichológus. Szakmájában azon kevesek közé tartozik, akiket sokkal inkább a jövő, mintsem a múlt érdekel. A hogyanok foglalkoztatják, és a változás mikéntjei. Szakterületei: időgazdálkodás, karriermenedzsment, konfliktus- és stresszkezelés, az önbizalom pszichológiája.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. március 12. csütörtök, 18:00

Psycho – Hogyan lesz valaki időmilliomos?
Időgazdálkodási tippek, trükkök, taktikák

Nem vagyok tűzoltó, akkor miért kell folyton tüzet oltanom? Ez a nagy kérdés. Sokunknál állandóan ég a ház, nem jutunk egyről a kettőre. Pedig van megoldás, amivel kiválóan meg lehet fékezni a legmakacsabb erdőtüzeket is. Mert nem titok, hogy csupán néhány időgazdálkodási rendszerre van szükségünk, ami keretez, irányt mutat, megtart és navigál bennünket, hogy preventív módon megelőzzük, ne csak kezeljük a bajt. De tényleg lehet több időnk? Erre keressük a választ.

Meghívott előadónk, Limpár Imre, tanácsadó szakpszichológus. Szakmájában azon kevesek közé tartozik, akiket sokkal inkább a jövő, mintsem a múlt érdekel. A hogyanok foglalkoztatják, és a változás mikéntjei. Szakterületei: időgazdálkodás, karriermenedzsment, konfliktus- és stresszkezelés, az önbizalom pszichológiája.

Kerekesszékkel is látogatható!

Az Esernyős kulturális térként és kávézóként működik 3 HÉV-megállónyira a Margit hídtól. A sokszínű programok mellett igazi kávékülönlegességek várnak mindenkit Óbuda különleges hangulatú Fő terén.

Ajánlatunk


Egy évszázaddal ezelőtt a világ először találkozott ezzel a figyelemre méltó színpadi opusszal – egy olyan művel, amely hamar a 20. századi zenei újítás egyik megkerülhetetlen darabjává vált. Az 1926-ban bemutatott daljáték mérföldköve a magyar zenetörténetnek: komponistája, Kodály Zoltán azon törekvését teljesítette be, hogy az ősi időkből származó magyar népdal a klasszikus zenével azonos helyre kerülhessen ugyancsak ekvivalens értékei okán, tehát a nemzet Operaházának színpadára.

Az OPERA újévét immár 14. alkalommal dominálja a nevezetes 9. szimfónia előadása. 2027-ben két további klasszikus mű: Beethoven ugyancsak Mahler által megerősített nyitánya és Haydn csellóversenye teszi teljessé a műsort – utóbbi természetesen OPERÁ-s szólistával szólal meg.

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Ajánló


Venekei Marianna / Tennessee Williams / Dés László A VÁGY VILLAMOSA Táncdráma két felvonásban

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!