Mesterdetektív
Bemutató: 2011. március 26.
Előadó: Veszprémi Pannon Várszínház
Bűnügyi játék.
Ez a rengeteg fordulatot rejtő, bravúros dramaturgiájú, kiemelkedő színészi alakításoknak lehetőséget kínáló színpadi mű filmként vált először világhírűvé.
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2011. március 26. szombat, 19:00
Annyi írói lelemény, annyi csavar színesíti a produkciót, hogy képtelenség kiszámítani a végkifejletet. Megfejteni csak akkor lehet, ha személyesen találkozunk az előadásokon és izguljuk végig a fordulatos cselekményt. A produkció egyik főszerepében Vándorfi László, a másikban pedig színházunk fiatal vezető színésze, Koscsisák András lesz látható. Ifjúsági és felnőtt nézőink számára ugyanannyi lélegzetelállító pillanatot és remek szórakozást nyújt a produkció.
Ajánlatunk
„Az elemeknek és szíveknek szörnyű viharzását zártam bele, amely csak fokozatosan nyugszik le Brünhilda csodás álmáig” – írta Wagner Liszt Ferencnek A walkür partitúrájáról. A Rajna kincse felvezetése után a Wotan gyermekeinek tragikus szerelmét feldolgozó operával veszi kezdetét a szűkebben vett drámai trilógia.
Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN ÉS BASTIENNE / A TELEFON Egyfelvonásos operák magyar nyelven, magyar felirattal
Az i. e. 74 körüli Római Birodalomban játszódó Spartacus Seregi László első igazi nagybalettje volt, amely egy csapásra mérföldkő lett a magyar táncéletben. Generációk sora élvezte 1968 óta a történelmi témájú koreográfiát, amely az ókori rabszolgalázadás történetét dolgozza fel úgy, hogy közben igazi mondanivalója nem a forradalom, hanem az emberi érzelmek, döntések az elnyomás ideje alatt.
Ajánló
A vágy villamosa Venekei Marianna első egészestés koreográfiája. Az évek óta dédelgetett terv Dés Lászlóval közös vállalkozásuk.
Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német és magyar nyelvű…
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!







