Koós Réka: "Táncdalok másképp"
Koós Réka musicalszínésznő, énekesnő.
Beleszületett ebbe a zenei világba szülei által, és talán mondhatjuk, hogy az anyatejjel együtt szívta magába a muzikalitást.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. augusztus 2. szombat, 20:00
A táncdalfesztiválok korszakában még nem az előadók, hanem a dalok versenyeztek, ezért nem ritkán az előadók egymás dalait is énekelték. Kiváló dalok, csodás emlékek, aranyidők.
Tavaly elkészült egy koncertműsor a táncdalfesztivál korszak ikonikus dalainak átdolgozásaiból, amelyben Rékát kiváló muzsikusok kísérik ezen az estén, a sztárvendég Bereczki Zoltán lesz.
A koncert hossza 90 perc szünet nélkül.
Közreműködik:
Koós Réka (ének)
Pecze Balázs (trombita)
Neumann Balázs (zongora)
Tóth Gyula (gitár)
Pál Gábor (basszusgitár)
Blaskó György (dob)
Sztárvendég: Bereczki Zoltán (ének)
A koncert létrejöttét az NKA támogatja.
Ajánlatunk
Príma Donnák + 2 Hős Kálmándy Mihály Ünnepi gálaest magyar és angol felirattal
Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois Gnossiennes, Örvény, Etűdö
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Ajánló
Gustav Mahler VIII. SZIMFÓNIA Koncertszerű előadás latin és német nyelven, magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal
Giacomo Puccini TURANDOT Opera három felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Gaetano Donizetti STUART MÁRIA Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!

