Program


Ki az Isten és mit akar?

Ki az Isten és mit akar?

Az előadás főszereplője egy 20 éves lány és egy 21 éves fiú, akiknek egy egyéjszakás kalandból gyermekük fogan. Mi legyen a gyermekkel? Megszülessen? A fiatalok családja, barátaik, tágabb környezetük teljesen ellentétes álláspontokat képviselnek.
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. november 28. csütörtök, 19:00

A darab két szálon fut: az egyik a fiatalok hétköznapjait mutatja be, a másik ezzel párhuzamosan azokat az evangéliumi történeteket, amelyek a születés, az élet-halál kérdését járják körül az Ószövetségtől egészen Jézus keresztrefeszítéséig. Ugyanazok a szereplők jelenítik meg a bibliai figurákat, akik tanácsokat adnak a fiataloknak.
A történetben megjelenik Jézus, és végül a fiatalok vele való találkozása oldja meg a válságot, de nem úgy, ahogy képzeljük és reméljük.

Ajánlatunk


„Az elemeknek és szíveknek szörnyű viharzását zártam bele, amely csak fokozatosan nyugszik le Brünhilda csodás álmáig” – írta Wagner Liszt Ferencnek A walkür partitúrájáról. A Rajna kincse felvezetése után a Wotan gyermekeinek tragikus szerelmét feldolgozó operával veszi kezdetét a szűkebben vett drámai trilógia.

Az OPERA újévét immár 14. alkalommal dominálja a nevezetes 9. szimfónia előadása. 2027-ben két további klasszikus mű: Beethoven ugyancsak Mahler által megerősített nyitánya és Haydn csellóversenye teszi teljessé a műsort – utóbbi természetesen OPERÁ-s szólistával szólal meg.

Ajánló


Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN ÉS BASTIENNE / A TELEFON Egyfelvonásos operák magyar nyelven, magyar felirattal

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!