Program


JAZZICAL

JAZZICAL

"Klasszikus és jazz - kéz a négykézben"
Népszerű zongoraművek-és dalok klasszikus és jazz átiratai

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. november 16. hétfő, 19:30

Ezen a rendhagyó estén egy csodálatos hang, és két kitűnő, de más-más műfajban otthonosan mozgó zongorista kalauzolják végig a hallgatót a klasszikus zene és a jazz határvidékén.

Klasszikus zeneművek eredetiben és jazz-feldolgozásban - a stílusok és hangzások kölcsönhatása megmutatja, hogy a műfaji határok is csak akkor érdekesek, ha éppen átlépik őket.

Közreműködik:

Balog József - zongora
Káel Norbert - zongora
Szőke Nikoletta - ének

Ajánlatunk


Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.

Az OPERA újévét immár 14. alkalommal dominálja a nevezetes 9. szimfónia előadása. 2027-ben két további klasszikus mű: Beethoven ugyancsak Mahler által megerősített nyitánya és Haydn csellóversenye teszi teljessé a műsort – utóbbi természetesen OPERÁ-s szólistával szólal meg.

Ajánló


Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Gioachino Rossini OLASZ NŐ ALGÍRBAN Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Giuseppe Verdi REQUIEM Szcenírozott oratórium latin nyelven, magyar, angol és latin felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!