Furcsa pár - női változat
párkapcsolati komédia
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. május 4. szombat, 19:00
Furcsa pár – női változat
Szerző: Neil Simon
A József Attila Színház vendégjátéka.
A női barátság és összetartás igazi misztérium. Hát még, ha a szóban forgó páros egyik tagja válik, és épp nincs hol laknia. Kérdés, hogy a pedáns, hipochonder, illetve az életvidám, rendetlen nő barátságát tényleg semmi nem tudja megzavarni? Vajon két spanyol macsó és néhány féltékeny barátnő képes-e a legerősebb szövetséget is kikezdeni?
Neil Simon Furcsa pár című fergeteges komédiájának „inverz” változata tömény rekeszizomtorna, nem kizárólag férfiaknak.
Szereplők
Olive Madison............................ Pikali Gerda
Florence..................................... Unger Fehér Anna
Mickey........................................ Jakus Szilvia
Renee......................................... Fazekas Zsuzsanna
Vera............................................ Jónás Andrea
Sylvie.......................................... Kovalik Ágnes
Manolo Costazuela..................... Horváth Sebestyén Sándor
Jésus Costazuela....................... Lukács Dániel
Alkotók
Díszlettervező: Tompai Zsuzsa
Jelmeztervező: Fehér Anna
Dramaturg: Szokolai Brigitta
Súgó: Törőcsik Eszter
Ügyelő: Pethő Dávid
Rendezőasszisztens: Jámpa Kriszta
Rendező: Hargitai Iván
Ajánlatunk
Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Az OPERA újévét immár 14. alkalommal dominálja a nevezetes 9. szimfónia előadása. 2027-ben két további klasszikus mű: Beethoven ugyancsak Mahler által megerősített nyitánya és Haydn csellóversenye teszi teljessé a műsort – utóbbi természetesen OPERÁ-s szólistával szólal meg.
„Az elemeknek és szíveknek szörnyű viharzását zártam bele, amely csak fokozatosan nyugszik le Brünhilda csodás álmáig” – írta Wagner Liszt Ferencnek A walkür partitúrájáról. A Rajna kincse felvezetése után a Wotan gyermekeinek tragikus szerelmét feldolgozó operával veszi kezdetét a szűkebben vett drámai trilógia.
Ajánló
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
Marius Petipa – Mirzoyan Albert / Ludwig Minkus A BAJADÉR Klasszikus balett három felvonásban
Wolfgang Amadeus Mozart Così fan tutte
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!













