Program


FREEDOM koncert - George Michael dalaival

FREEDOM koncert - George Michael dalaival

George Michael Anglia egyik legnagyobb énekes-dalszerzője és legnépszerűbb művésze volt, akinek dalai talán Önben is kellemes emlékeket idéznek. Közismert zeneszámait, melyek korábban bejárták az egész világot, most Magyarország élvonalbeli énekesei előadásában hallhatjuk majd.


 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2018. január 13. szombat, 19:00

Élje át újra velünk közösen a '80-as, '90-es évek George Michael slágereit egy varázslatos este keretein belül.

A felejthetetlen élményről Böhm György Jászai Mari-díjas rendező és dramaturg produkciójába ágyazva, az amerikai sikereket is bezsebelt Király Viktor, a fiatalon hírnevet szerző Radics Gigi és további fantasztikus énekesek gondoskodnak. Ne hagyja ki ezt a vissza nem térő alkalmat, jöjjön el Ön is és legyen részese az élménynek!

Fellépők: Király Viktor, Radics Gigi, Kocsis Tibor, Nagy Adri, Veréb Tamás, Nádor Dávid és további fantasztikus hangú énekesek akik mögött Magyarország legjobb session zenészei játszanak majd.
Koreográfia, táncosok: Bakó Gábor

Ha van olyan ismerőse, aki szerette George Michael-t, akkor ajándékozzon élményt neki azzal, hogy meglepi jegyekkel erre a koncertre!



Ajánlatunk


Sol Leon – Paul Lightfoot – Hans van Manen – Lukács András – Harald Lander Dancingly Yours Sad Case, Trois Gnossiennes, Örvény, Etűdö

Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma áriaest és [szkikki] 2.0

Girej tatár kán a Könnyek kútja előtt búslakodik. Bánata soha el nem apad, ahogy a márvány szökőkút is kifogyhatatlanul buzog… A bánatát felidéző románc indítja el A bahcsiszeráji szökőkút történetét. A mű az orosz balett-történet egyik alappillére. Bemutatása óta töretlen sikerrel képviseli a balettdráma műfaját, melyben a klasszikus táncnyelv, a karaktertáncok használata szorosan összefonódik a színészi játékkal.

Ajánló


Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.

Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!