Program


Fear the Szaknévsor

Fear the Szaknévsor

Az előadás a DEKK projekt része.

Fear the Szaknévsor

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2017. február 10. péntek, 19:00

Az előadás a DEKK projekt része. Az előadás időtartama kb. 110 perc, szünet nélkül.

 

Érezte már azt, hogy a sorsa egy manikűrös kezében van? Szembesült már azzal, hogy egy temetkezési vállalkozó bármikor képes kirántani maga alól a talajt? Pironkodott már szoláriumban? Előfordult már önnel, hogy az otthonát hazavágta egy költöztető brigád? Csalta már tőrbe vívóoktató? Tapasztalta már, hogy a felbérelt Mikulás elsiklott a dolgok felett? Vagy hogy jelen előadás színészei eljátsszák a becsületét? Féli ön a bébiszittereket, könyvelőket, pincéreket? Rosszul teszi, ha nem, mert mindannyian ki vagyunk szolgáltatva a szolgáltatói szektor kényének-kedvének. 
Vállalkozók ezrei fenik ránk a fogukat, hogy megkopasszanak, miután belesétáltunk apróbetűs csapdáikba. Ám az átveréseknek ezennel vége! 

Oktató jellegű szkeccselőadásunkkal most alaposan beletenyerelünk a gyorstalpaló tanfolyamokba! Körmére nézünk a műkörmösöknek! Derékba törjük a masszőrök karrierjét! Nem hagyjuk, hogy egy sehonnai liftszerelő felhúzzon minket! Nem asszisztálunk tovább a személyi asszisztenseknek. Keményen berámolunk az optikusok szeme alá! Mindenükből kiforgatjuk a tánctanárokat! Padlóra küldjük a parkettázókat! Nem nézzük el, ha a varrónőnél elszakad a cérna! És nem visszük el a balhét a tehertaxisok helyett! 

Persze ne feledjék, hogy a színház is csak szolgáltatás! Ha beülnek, garantáltan fel lesznek ültetve!

Rendező: Vinnai András
Író: Vinnai András
Díszlet, jelmez: Kálmán Eszter
Rendezőasszisztens: Szabó Julcsi

Szereplők:
Rainer-Micsinyei Nóra
Sipos Vera
Bánki Gergely
Jankovics Péter

Ajánlatunk


Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal

Bartók Béla két nagyhatású színpadi műve a férfi és nő közötti kapcsolatok dinamikáját, személyiségük mélyebb rétegeit vizsgálja olyan alkotók színre vitelében, akik mindketten a hagyomány és az újítás ötvözésével tárják fel a darabokban rejlő lehetőségeket a 21. század közönségének.

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Ajánló


Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel…

BMW-Délutánok - Koncert Az előadás hossza 2 óra egy szünettel. Eredeti nyelven; Magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal.

Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!