Program


Ezeregyév - az ExperiDance előadása/KerFeszt

Ezeregyév - az ExperiDance előadása/KerFeszt

EZEREGYÉV - az ExperiDance előadása *KERFESZT

A 2015-ben jubiláló 15 éves Experidance Produktion Tánckara bemutatja a Román Sándor által elkészített Ezeregyév című történelmi tánc show-t, zenés táncelőadást.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. május 21. csütörtök, 19:00

Az ExperiDance előadása 21 táncképben mutatja meg ezt a gazdagságot, a fenséges és a megrázó pillanatokat ebben az extatikus hangulatú darabban. Az egyedi történelem-értelmezésben népünk sorsát az angyali és démoni erők küzdelme mellett a férfiak és nők örök ellentéte formálja, de minden jelenet valódi főszereplője a remény és az élni akarás. A magyar, cigány és erdélyi néptáncok mellett távolabbi szomszédaink, a törökök, németek és oroszok táncát is eltáncolják.

További szereplők: Filep Viktor, Joó Viktória, Klausz Bernadett, Lázár Anna Dóra, Patonai Zsolt, Péli Róbert, Plesovszki Petra, Rimár Izabella, Stana Alexandra, Szabó Dániel, Szerencse Károly

*A tavaly életre hívott és nagy sikerrel debütált Keresztény Színházi Fesztiválunkat idén ismét megrendezzük május 15. és 23. között.

A rendezvénysorozaton nívós külföldi és honi, keresztény tematikájú, léleknemesítő produkciók révén próbálunk újfent rávilágítani a hit és a szakralitás közösségformáló, nemzetépítő és megtartó erejére.

Sok szeretettel várjuk Önöket a II. Keresztény Színház Fesztivál előadásaira!

Jegyek már kaphatók a fesztivál előadásaira, a részletes programok olvashatók, láthatók, hallhatók:

ujszinhaz.hu

facebook.com/ujszinhaz.budapest

Ajánlatunk


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Az i. e. 74 körüli Római Birodalomban játszódó Spartacus Seregi László első igazi nagybalettje volt, amely egy csapásra mérföldkő lett a magyar táncéletben. Generációk sora élvezte 1968 óta a történelmi témájú koreográfiát, amely az ókori rabszolgalázadás történetét dolgozza fel úgy, hogy közben igazi mondanivalója nem a forradalom, hanem az emberi érzelmek, döntések az elnyomás ideje alatt.

Ajánló


Mi történik, ha egy hatalmát féltő, a földi örömöknek ellenállni képtelen fejedelem, egy feslett erkölcsű, bosszúszomjas, manipulatív nő és egy…

BMW-Délutánok - Koncert Az előadás hossza 2 óra egy szünettel. Eredeti nyelven; Magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal.

Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN ÉS BASTIENNE / A TELEFON Egyfelvonásos operák magyar nyelven, magyar felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!