Család ellen nincs orvosság
Ray Cooney: Család ellen nincs orvosság
Vígjáték két felvonásban
több
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. október 26. csütörtök, 19:00
Ha rangsorolni lehetne a vígjátékokat, komédiákat, a Vidám Színpadon, a No.1 mindenképpen a "Család ellen nincs orvosság!" Legszívesebben azt a címet adtuk volna neki: "Röhögés ellen nincs orvosság!" Ebben a darabban nem telik el perc nevetés nélkül!
A londoni Szent András kórház pszichiátriáján ugyanis ezen a különleges napon ember legyen a talpán aki az ápoltakat meg tudja különböztetni a gyógyítóktól! Innen vagy csak gyógyultan lehet távozni, vagy ha belehal az ember az csak a röhögéstől lehet. Ahogyan a főorvos mondja: -Olyan jókat mulattunk! Alig maradt időnk a betegekre!
Jegyvásárlás előtt kérdezze meg kezelőorvosát kedvenc színészét!
Ajánlatunk
Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN ÉS BASTIENNE / A TELEFON Egyfelvonásos operák magyar nyelven, magyar felirattal
Egy évszázaddal ezelőtt a világ először találkozott ezzel a figyelemre méltó színpadi opusszal – egy olyan művel, amely hamar a 20. századi zenei újítás egyik megkerülhetetlen darabjává vált. Az 1926-ban bemutatott daljáték mérföldköve a magyar zenetörténetnek: komponistája, Kodály Zoltán azon törekvését teljesítette be, hogy az ősi időkből származó magyar népdal a klasszikus zenével azonos helyre kerülhessen ugyancsak ekvivalens értékei okán, tehát a nemzet Operaházának színpadára.
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
Ajánló
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!












