Program


Bonnie és Clyde
9

Bonnie és Clyde

Két hétpróbás bűnöző a nagyvilágban. Két médiasztár. Egy férfi, aki sármmal, eleganciával és gátlástalansággal tör magának utat a törvény és a jog hálójában - vagy inkább szakítja át azt - és egy nő, akiről nem is tudjuk pontosan, kicsoda.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2009. április 18. szombat, 19:00

Lokálénekesnő? Sztárjelölt? Vagy bűnöző lenne ő is? Kettejüket a bűn és a hírnév hajhászása sodorja össze, s a macska-egér harcból életre-halálra szóló szövetség, sőt, szerelem is születik... Együtt rabolnak-fosztogatnak, és közben egyre hangzatosabb sztorikkal látják el a sajtót. Nem elég a valóság? Rendben, akkor színezzük ki az eseményeket. Megint kitaláltak rólunk egy hazugságot? Oké, hazudjunk hozzá még nagyobbat. Ha ez kell, mindenki tehet egy szívességet. Az előadás egyszerre gengszer-románc és a bulvármédia "dicsőítése". Végletes helyzetekben, bűntények tervezése és végrehajtása között folytatódnak a jólismert emberi csaták, összeveszések és kibékülések, csalások, hódítások és átverések. A jelenetekben felvillan az eredeti Bonnie és Clyde sztori is, de azért elsősorban mégiscsak a két főszereplő itt a lényeg. Így két síkon mozog a cselekmény, melyet rengeteg zene és song tesz még mozgalmasabbá. Nyílt színi fosztogatás tangóban, bankrablás cha-cha-chában, múzeumi lopás bluesban, sajtóinterjú diszkóban - és közben jól kikészítenek mindenkit, beleértve egymást. Kapócs Zsóka és Kamarás Iván nyílt színi gengszterrománca ez az este.

Ajánlatunk


Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal

Bartók Béla két nagyhatású színpadi műve a férfi és nő közötti kapcsolatok dinamikáját, személyiségük mélyebb rétegeit vizsgálja olyan alkotók színre vitelében, akik mindketten a hagyomány és az újítás ötvözésével tárják fel a darabokban rejlő lehetőségeket a 21. század közönségének.

Ajánló


Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban

Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!