Program


Bernstein-Sondheim: West Side Story

Bernstein-Sondheim: West Side Story

A Szegedi Szabadtéri Játékok műsorát a 2021-es évad végén egy igazi klasszikus musical-legenda premierje zárja: Leonard Bernstein West Side Story-ja, melyet a Rómeó és Júlia történetéből inspirálódva írt a mester. Érdekesség, hogy a művet már 1965-ben, 4 évvel a 11 Oscar-jelölést besöprő filmadaptáció megjelenése után bemutatták a Szegedi Szabadtérin.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. augusztus 22. vasárnap, 21:00

Bernstein-Sondheim: West Side Story
JEROME ROBBINS ötlete alapján

Szövegkönyv: ARTHUR LAURENTS    
Zene: LEONARD BERNSTEIN
Dalszövegek: STEPHEN SONDHEIM
A teljes eredeti produkció rendezője és koreográfusa JEROME ROBBINS volt.

Szereplők:
Maria........................... Ágoston Kati
Tony............................. Kocsis Dénes
Anita............................ Nádasi Veronika
Riff............................... Brasch Bence
Bernardo (Sharks)....... Medveczky Balázs
Schrank....................... Stohl András
Doc.............................. Bezerédi Zoltán
Krupke......................... Borovics Tamás
Glad Hand................... Kárász Zénó
   
díszlettervező: Kálmán Eszter
jelmeztervező: Tihanyi Ildikó
zenei vezető: Károly Kati
koreográfus: Vári Bertalan
karmester: Silló István
rendező: ALFÖLDI RÓBERT   

producer: Rosta Mária
ZIKKURAT produkció
 
A WEST SIDE STORY bemutatását a Music Theatre International (Europe) és a Theatrum Mundi Színházi és Irodalmi Ügynökség közötti megállapodás teszi lehetővé.
 
A szereplőváltoztatás jogát fenntartjuk!

Ajánlatunk


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Sztárestek zongorával Közreműködik: Michael Volle

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Ajánló


Selmeczi György / Vajda János Királyi fenség / Az ítélet Ősbemutató

Giuseppe Verdi RIGOLETTO Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Wolfgang Amadeus Mozart DON GIOVANNI Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!