Program


Becsületbeli ügy ...

Becsületbeli ügy ...

Két srác és két lány. Beülnek az autóba, irány Köln, egy laza kirándulás, a szokásos: kóla, mozi, lődörgés, egy-két csók, esetleg több is, aztán vissza, haza, holnap suli. Ez a terv – aztán minden másként lesz.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2016. október 4. kedd, 19:30

Előkerül egy kés, és valaki meghal. Mondani könnyű: nyitottság, elfogadás, tolerancia, multikulti… De mindezt betartani, főleg ha az ember törökként próbál otthon lenni Nyugat-Európában… Fándly Csaba első rendezése a lényegre kérdez: hogyan is kéne együttélni?

A német Lutz Hübner a színházakban manapság egyre gyakrabban felbukkanó, a tizenéveseket megszólítani próbáló drámatípus, a „tantermi dráma” egyik legkiemelkedőbb képviselője. Kikatt(anás) című darabját néhány évvel ezelőtt Kaposvárott is láthattuk Varga Zsuzsa és Horváth Szabolcs szereplésével. Bunyósszív című drámáját évek óta nagy sikerrel játssza a Kolibri Színház.

A Becsületbeli ügyet felolvasó-színházi keretek között a Kaposvárott rendezett 7. Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálén mutatták be. 

Az előadást mindenekelőtt kamaszoknak, középiskolásoknak (és szüleiknek) ajánljuk!

Ajánlatunk


Girej tatár kán a Könnyek kútja előtt búslakodik. Bánata soha el nem apad, ahogy a márvány szökőkút is kifogyhatatlanul buzog… A bánatát felidéző románc indítja el A bahcsiszeráji szökőkút történetét. A mű az orosz balett-történet egyik alappillére. Bemutatása óta töretlen sikerrel képviseli a balettdráma műfaját, melyben a klasszikus táncnyelv, a karaktertáncok használata szorosan összefonódik a színészi játékkal.

Marius Petipa – Mirzoyan Albert / Ludwig Minkus A BAJADÉR Klasszikus balett három felvonásban

Vannak olyan napok, amelyeken Operaházunk azért nem játszhat, mert estig próbák folynak a színpadán. Vannak olyan nézőink, akik csak kedvezménnyel tudnák meghallgatni kedvenc slágerdarabjukat. És léteznek olyan művek, amelyek bár nagyon népszerűek, minden évadban mégsem tudjuk adni azokat a produkciók torlódása, a program kötelező változatossága miatt.

Ajánló


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar…

Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!