Program


Ady-dalok

Ady-dalok

Azoknak a nőknek írtam az Ady-dalokat, akiknek a legtöbbet köszönhetem; édesanyámnak, szerelmeimnek, lányaimnak és a feleségemnek. Hogy barátaim számára is fontosak lehetnek a dalok, arról Cseh Tamás győzött meg, mikor felénekelte őket saját korongjára. Sok év után Kapolcson újra közönség elé álltam mint énekes, Ady-prózákkal és zenész barátaimmal megerősítve. Ezt az estét szeretném felidézni a Kolibri Színházban. (Novák János)

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2012. május 16. szerda, 19:00

Ajánlatunk


Magyar legendára emlékezik a balettvilág 2014-ben hirtelen hunyt el Nagy Iván nemzetközi hírű balettművész, többszörös balettigazgató, aki visszavonulását követően állt újra hazája szolgálatába, és a Magyar Állami Operaház művészeti főtanácsadójaként dolgozott velünk.

Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISHATTYÚK TAVA Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak

BMW-Délutánok - Koncert Az előadás hossza 2 óra egy szünettel. Eredeti nyelven; Magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal.

Ajánló


Príma Donnák KOLONITS KLÁRA Ünnepi gálaest magyar és angol felirattal

Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben

Bella Máté – Almási-Tóth András Passió kortárs Opera

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!