A végzet órái
A VÉGZET ÓRÁI című zenés monodráma egy fénycsóvát vet a léleknek abba a világába, melyben egy ’56-os, elítélt fiatalember utolsó napjait, óráit, az emlékezés, a félelem, és az örök jövő reménye között őrlődve éli át.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. június 7. kedd, 19:30
A végzet órái
1957 nyarán ragyogóbb volt a napsütés, és sötétebb az árnyék. Sokan fellélegeztek az addigi feszültségek enyhülése miatt, de az emberek tudták, hogy a háttérben folynak a megtorlást szolgáló perek, születnek az ítéletek.
A darabot azok tekintsék meg, akik lelkileg elég erősek hozzá, és akik a valóság mélyebb megismeréséhez a művészet eszközeit választják.
Írta: Pajor András
Megzenésítette és előadja: Kristofori Ferenc
Ajánlatunk
Leánder, a kobold és Lenszirom királylány története sok varázslattal, megtörhetetlennek tetsző átokkal tarkított, fordulatokban gazdag, igazi jó mese. Szilágyi Andor mesejátékából Szöllősi Barnabás írt librettót; Tallér Zsófia Erkel-díjas zeneszerző az Operaház felkérésére komponált igényes, kifejező és szórakoztató zenéje pedig nem csak a gyerekek, de a felnőttek számára is élvezetessé teszi ezt az új magyar meseoperát, amely a 2015-ös szenzációs ősbemutatóból, reméljük, egyszer klasszikussá válik.
Ajánló
Gaetano Donizetti STUART MÁRIA Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!
